Stylizacje na siłownie

Sport staje się coraz bardziej popularny w społeczeństwie polskim, coraz więcej osób biega w parku, jeździ na rolkach ulicami miast, czy ćwiczy na siłowni. W każdym z tych miejsc należy się dobrze prezentować, a w tym pomóc może odpowiedni strój. Taki stój powinien być wygodny i nie może on krępować ruchów, bowiem ich swoboda jest niezwykle ważna podczas prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Oto propozycje modnych outfitów, które wyglądają stylowo, a jednocześnie nie przeszkadzają w wykonywaniu ćwiczeń.

Wersja 1: czarno – biała – udając się na siłownie zakładamy czarne legginsy pod spód ubieramy długi, biały lub szary sportowy t-shiry na ramionkach, na wierzch zakładamy szeroką czarną bluzę z kapturem lub szeroki t-shirt z krótkim rękawem. Całość uzupełniają czarne buty sportowe i sportowa torba przez ramię.

Wersja 2: profesjonalnie – druga propozycja to strój, który często można zobaczyć u profesjonalnych sportowców i trenerów. Przede wszystkim podstawą jest tutaj odzież wykonana ze specjalnych materiałów, która zapewnia maksymalny komfort podczas treningu (taką odzież można znaleźć na stronie www.am-cycling.com/product-category/bib-shorts/). W tej stylizacji proponujemy obcisłe, czarne shorty oraz zapinany, barwny top. Na nogach buty sportowe zawierające ten sam motyw kolorystyczny co top.

Wersja 3: feria barw – W tej stylizacji proponujemy wybór krótkich, kolorowych legginsów. Nogawki mają stonowane kolory, natomiast pas od spodni ma te same kolory, ale o wiele intensywniejsze. Do tego biustonosz sportowy również w tym samym stylu, gdzie na ramionach i przy zakończeniu pod biustem kolory są intensywne. Do tego sportowa kamizelka bez rękawów i z kapturem w pastelowym kolorze, który przeważał wśród kolorów na legginsach i biustonoszu.

Wersja 4: dres i fuksja – w tej stylizacji proponujemy Wam sięgnąć po klasyczne, szare dresy, najlepiej bez żadnych pasków, czy innych ozdób. Alternatywnie mogłyby być to czarne dresy. Do tego ubieramy sportowy stanik w kolorze fuksji, lub innym intensywnym i rzucającym się w oczy kolorze. Na stopy zakładamy buty, które powinny mieć ozdobne elementy w tym samym kolorze co stanik.

Jak widać istnieje wiele możliwości, aby dobrze wyglądać na siłowni, wystarczy znaleźć swój styl i pamiętać o tym, że nie należy zakładać do ćwiczeń pierwszej lepszej, wyjętej z szafy rzeczy. Siłownia to również miejsce gdzie warto dbać o styl, nie należy jednak zapominać, że nie jest to wybieg mody i przede wszystkim liczy się wygoda podczas ćwiczeń.